Masaże relaksacyjne

Świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Masaż relaksuje, koi nerwy, pozwala oderwać się od rzeczywistości, zapewnia odpoczynek, regeneracje, odprężenie.RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny jest idealny dla osób narażonych na stres, przemęczonych oraz dla wszystkich tych osób, które pragną się zrelaksować. Zalecany jest masaż całego ciała w celu zapewnienia całkowitej przyjemności dla ciała i ducha. Masaż ten zapewnia odprężenie, odpoczynek, regeneracje.

Sprawdź cenę!
RELAKSACYJNY 45 min 80 zł
60 min 100 zł

 

CIEPŁĄ ŚWIECĄ

Relaksacyjny masaż wykorzystujący aromatyczne świece, o cudownym, zniewalającym zapachu, dające jednocześnie przyjemne ciepło. Po takim masażu skóra jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Doskonale rozluźnia, relaksuje i przynosi ukojenie dla skóry.

Sprawdź cenę!
CIEPŁĄ ŚWIECĄ 45 min 80 zł
60 min 100 zł

 

LOMI – LOMI

Masaż relaksacyjny wywodzący się z Hawai. Masaż za pomocą dłoni, przedramion i łokci, idealnie rozluźnia i rozładowuje napięcia mięśniowe. Zalecany każdemu, kto chce pozbyć się stresu, napięć, każdemu, kto chce się zrelaksować.

Sprawdź cenę!
LOMI-LOMI 45 min 80 zł
60 min 100 zł

 

GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest to masaż, który silnie rozgrzewa mięśnie. Idealny na rozluźnienie ciała. Ma również działanie lecznicze. Idealnie rozluźnia, relaksuje i wprawia w błogi stan odprężenia.

Sprawdź cenę!
KAMIENIAMI 45 min 80 zł
60 min 100 zł